Grupy Dyskusyjne Aktywni+
19+

 

Leszek1

Fotografia została stworzona do dzielenia się informacjami na temat fotografowania, sprzętu foto, technik fotografii itd. Pochwal się swoim zdjęciem, udziel rad początkującym fotografom, podziel się z nami refleksjami i pokaż jak Ty widzisz świat przez obiektyw swojego aparatu! Tutaj również możesz zamieścić ogłoszenie gdy chcesz sprzedać/kupić np. aparat lub inny sprzęt fotograficzny.
Leszek1

Kultura/Rozrywka została stworzona do dzielenia się informacjami na temat szeroko rozumianego wypoczynku w sferze duchowej. Obejrzałeś ostatnio interesującą sztukę lub film? Przeczytałeś ciekawą książkę lub byłeś na ciekawym pikniku? Które muzeum warto odwiedzić? „Kultura jest tym, co sprawiło, że człowiek stał się czymś innym niż tylko przypadkowym wydarzeniem w przyrodzie”
Leszek1

Nieruchomości sprzedaż, kupno, wynajem
Leszek1

Ogłoszenia sprzedaż, kupno, wynajem …
Leszek1

Porady Prawne pomoc prawna, zadaj pytanie my postaramy się na nie odpowiedzieć.
Leszek1

Rowery stworzona do dzielenia się informacjami na temat dwóch kółek. Jeżeli masz pomysł możesz się nim podzielić. Znalazłeś/aś ciekawą inicjatywę w sieci zachęcamy do podzielenia się nią. Masz pytania oczywiście spróbujemy odpowiedzieć. Chcesz sprzedać/kupić rower lub części możesz zamieścić swoje ogłoszenie.
Leszek1

Sporty Rekreacyjne została stworzona do dzielenia się informacjami na temat sportów takich jak: bieganie, siatkówka, koszykówka, łyżwiarstwo, narciarstwo, sporty walki, jazda konna itd. Jeżeli uprawiasz sport zachęć innych do tego żeby wyszli z domu i zaczęli aktywnie żyć. Jeżeli chcesz sprzedać/kupić np. łyżwy lub inny sprzęt sportowy zamieść ogłoszenie!
Leszek1

Sporty Wodne Czy wiecie, że woda jest jednym z najpospolitszych substancji we wszechświecie? Grupa Sporty Wodne została stworzona do dzielenia się informacjami na temat popularnych sportów wodnych takich jak: żeglarstwo, kajakarstwo, surfing, pływanie, nurkowanie, wędkarstwo oraz wielu innych. Podziel się z nami swoimi doświadczeniami, zamieść ogłoszenie jeżeli poszukujesz lub chcesz kupić sprzęt, napisz gdzie można spędzić aktywnie czas na wodzie.
Leszek1

Turystyka została stworzona do dzielenia się informacjami na temat szeroko rozumianego aktywnego wypoczynku czyli są to np. wycieczki w góry, wycieczki piesze, spacery, wycieczki objazdowe, zwiedzanie itd. Podziel się z nami dokąd warto pojechać na urlop, które miasto zwiedzić lub gdzie pójść na niedzielny spacer. Zapraszamy do dyskusji!
Leszek1

Zdrowy Styl Życia odżywianie, fitness, siłownia, joga, odchudzanie…